Polski YouTube w ostatnich czasach bardzo się rozrósł a twórców namnożyło się jak Mrówków. Coraz ciężej znaleźć coś wartego uwagi, interesującego i wartościowego. Dlatego postanowiłam przedstawić Wam moje typy. Dziś przedstawię 3 kanały YouTube które naprawdę mnie śmieszą natomiast następny post będzie o tych wartościowych.

3 kanały YouTube które naprawdę mnie śmieszą

Grupa Filmowa Darwin

Znasz Darwinów? Nie? Wstydź się! To jedni z najlepszych polskich twórców ostatnich lat! Mimo iż prowadzą „tylko” kanał na YT to ich treści są tak dobre że trzeba je polecać. Cała grupa skończyła studia filmowe w Krakowie i to właśnie podczas studiów powstało większość pomysłów na ich filmy.  Prócz działalności na Youtube stworzyli również serię „Wielkie teorie darwina” dla player.pl (które również serdecznie polecam). A teraz… zapraszam Was do posłuchania piosenki która wżera się w mózg niczym wampir do szyi dziewicy.

No i klasyk – czyli konflikty:

Poszukiwacz

Czyli takie troszkę „Śmiechu Warte” naszych czasów 😀 Znalazłeś przypadkiem śmieszny film w sieci? Koniecznie wyślij go Adamowi! Adam zbiera wszystkie warte zobaczenia śmieszne filmy i w ten sposób co tydzień ukazuje się nowy Poszukiwacz 🙂 Nie muszę chyba mówić że śmieszne filmiki zawsze są śmieszne. Bez owijania w bawełnę wrzucam Wam najnowszy odcinek, koniecznie zerknijcie na kanał Adama. (Ps. Adam ma kota imieniem Jasiek, który często występuje gościnnie w tym programie).

 

Kuba Klawiter

Ten kanał znalazłam stosunkowo niedawno – pojawił się w proponowanych dla mnie kanałach. Pokochałam od razu! Nigdy nie byłam na bieżąco z wszystkimi nowinkami technicznymi ale Kuba tak je przedstawia że aż chce się to wszystko wiedzieć. To tak jak z Top Gearem za czasów Clarksona – lubię samochody ale nie wgłębiałam się nigdy w ich tematy, jednak oglądałam TG ponieważ uwielbiałam ten humor 😀 Można by powiedzieć ze dla mnie Kuba jest takim Clarksonem nowinek technicznych 🙂 Sami zobaczcie!

 

A jakie Youtub`owe kanały Ciebie śmieszą? Jestem tego bardzo ciekawa, pomóżcie mi poznać nowe zakątki internetu 😀

[pb_divider line_style=”double” line_color=”E15274″][/pb_divider]

Wpisy z serii:
>Wartościowe kanały na YouTube – moje top 5 <