Jeśli robisz w tym roku Grudniownik to z pewnością przydadzą Ci się stworzone przeze mnie, specjalnie na tą okazję Darmowe karty do Grudniownika.

Grudniownikowanie z Family Portraits

Jeśli jeszcze nie wiesz co to Grudniownik to spieszę z krótkim wyjaśnieniem.  Grduniownik to album zdjęć, zapisków, wspomnień,  prowadzony dzień w dzień w takcie tego magicznego miesiąca. Może mieć różne formy, mój w tym roku to album na bazie Project Life. Jeśli  już wiesz co to Grudniownik i w tym roku postanowiłaś go zrobić, to mam dla Ciebie super wiadomość! Po pierwsze, Family Portraits w swojej grupie, postanowiło codziennie wrzucać inspiracje! Po drugie, zostałam poproszona o współdziałanie w tych inspiracjach <3 Jest to dla mnie ważne przeżycie i mam nadzieję że przyłączycie się do wspólnego tworzenia i inspirowania 🙂

Jako że dziś jest moja pierwsza inspiracja, postanowiłam podarować Ci darmowe karty do Grudniownika! A dokładnie dwa zestawy 🙂 Jeden z nich kolorowy, utrzymany w odcieniach mięty, bieli i czerwoności. Drugi, dla tych co cierpią na brak kolorowego tuszu w drukarce: minimalistyczny ze słodkimi zwierzątkami.

Darmowe karty do Grudniownika

Aby pobrać karty wystarczy kliknąć poniższy przycisk a następnie zapisać plik pdf.

[pb_button src="https://www.poprawna-optymistka.pl/wp-content/uploads/2017/12/darmowe-karty-poprawnaoptymistka.pdf" style="1"]Ściągnij karty[/pb_button]

Daj znać czy ściągnęłaś karty i czy Ci się spodobały 🙂 A może nie wiedziałaś że istnieje coś takiego jak Grudniownik? Koniecznie daj znać!