Wybicie się ze swoim blogiem to nie lada wyzwanie, dlatego warto być członkiem grup na Facebooku o tematyce blogowania. Co dają Facebookowe grupy dla Blogerów? A choćby pomagają rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności blogowe, wchodzić w fascynujące współprace czy promować swoje blogi.  Dlatego zapraszam do poczytania co nie co o moich ulubionych grupach.

Blog Firma

Jest to grupa założona przez Ulę Pheelep – eksperta w dziedzinie blogowania i sprzedawania swoich produktów. Grupa jest nastawiona na naukę i rozwiązywanie blogowych problemów. Na grupie surowo zabronione jest dodawanie linków do blogów i reklamowanie się, chyba że akurat jest do tego opublikowany post. Bardzo cenię tę grupę za rady i naprawdę fantastyczną atmosferę 🙂

Piękny biznes i blog – Karolina Krysztofiak

Jeśli chcesz aby Twój blog wyglądał profesjonalnie i cieszył oko czytelników, zapisz się do tej grupy! 🙂 Ogromna ilość wiedzy oraz darmowych materiałów. Grupa jest bardzo inspirująca i pomocna. 

Świetny Blog

Promocja, promocja i jeszcze raz promocja. W ten grupie codziennie możesz wkleić link do swoich mediów społecznościowych lub bloga – w zależności od tego jaki dzień tygodnia 🙂 W zamian musisz odwiedzić kilka osób z listy. W ten sposób nie tylko poznajesz nowe, ciekawe blogi ale i Tobie przybywa lików i komentarzy.

 

Grupa wzajemnej promocji dla blogerów Social media dla blogerów

Kolejna grupa o bardzo podobnej tematyce co powyżej. Sam tytuł już nam mówi wszystko o tej grupie. Jest jednak różnica między tą grupą a grupą Świetny blog. W tej grupie są bloki tematyczne, jednego dnia promujemy posty związane z Urodą, innego związanego z Kreatywnością. Szczerze polecam!

Facebookowe grupy dla blogerów

Blogowe fanpage blogerów – rady, dyskusje

Grupa skupiona na promocji fanpage`ów blogowych. Rady, dyskusje i promocje wpisów fanpage i samych fanpage. Prócz Facebooka, można również w wybrane dni promować swojego instagrama. Bardzo fajna grupa i wartościowe treści.

 

A czy Ty, masz swoje ulubione Facebookowe grupy dla blogerów? A może znasz te grupy które przedstawiłam? Podziel się ze swoją opinią 🙂