Instagram pełen jest pięknych kont. Czasem jednak trudno znaleźć konta inspirujące nas do działania. Dlatego postanowiłam zacząć polecajkową serię na blogu: Inspirujące konta na instagramie. W pierwszej części będę polecać nasze rodzime konta. Na pierwszy rzut, idą konta z rysunkami i malowaniem, nie tylko akwarelowym.

Inspirujące konta na instagramie – Malowanie

1. Drycha_com

Drychę, czyli Karolinę, znam już od bardzo dawna. I niezmiernie mnie od zawsze inspiruje. Ma swój wypracowany styl, który nie tylko przyciąga oko, ale i każe siąść i spróbować malować postacie.

https://www.instagram.com/drycha_com/

 

2. pasiakowy_swiat

Jeśli nie znasz jeszcze postaci Pasiakowej, to koniecznie zaobserwuj to konto! Pasiakowa zawsze umila mi dzień i mimo że rysunki niby są proste, to naprawdę widać jak bardzo są dopracowane.

https://www.instagram.com/pasiakowy_swiat/

3. kasiags

Konto Kasi znalazłam przypadkiem, szukałam inspiracji akwarelowych. Jej rysunki są po prostu magiczne! Połączenie kwiatów i zwierząt przemawia do mnie jak nic innego w świecie akwareli. Zresztą sama zobacz:

https://www.instagram.com/kasiags/

4. sylacreates

Gdy znalazłam konto Sylwii, miała tylko coś ponad 500 obserwujących. Teraz jest ich już prawie 2tyś! Nic dziwnego. Uwielbiam jej rośliny, liście i zwierzęta. Tematyka podobna do konta Kasi, jednak styl zgoła inny.

https://www.instagram.com/sylacreates/

5. botanicaldoodling

Konto założyła Kasia z Zenjowego bloga. Natomiast każdy kto opublikuje zdjęcie z odpowiednim # może zostać tam umieszczony. Ta inicjatywa jest naprawdę fajna i pomaga znaleźć naprawdę inspirujące osoby.

https://www.instagram.com/botanicaldoodling/

6. Nosiadek_watercolor

Kolejna osoba którą poznałam osobiście. W tym roku, byłam na jego warsztatach w MOKu w Radlinie. Miłosz jest naprawdę niezwykły! Jego prace są wystawiane zdobywają nagrody a on sam tworzy sobie nawet własne pędzle! Gdy go poznałam, od razu zauważyłam jak kocha akwarele. Tłumaczył nam, jak nie walczyć z akwarelami, tylko je pokochać, za ich nieprzewidywalność.

https://www.instagram.com/nosiadek_watercolor/

 

I to już tyle na dziś, daj w komentarzu znać, jacy twórcy Ciebie inspirują? Stwórzmy katalog inspirujących kont 🙂