fbpx

Dzisiaj będzie bardzo krótko. Jakiś czas temu moja bardzo bliska przyjaciółka, poszukiwała kalendarz idealny, po długich poszukiwaniach niestety nie znalazła nic co sprostałoby jej wymaganiom. Pomyślałam że spełnię jej marzenie i stworzyłam taki jaki sobie wymarzyła. 

Swój pierwszy kalendarz do druku stworzyłam w zeszłym roku, gdy dziś na niego patrzę to widzę jak zmieniła się moja estetyka. Jak zmienił się mój gust. W tym roku również zamierzałam coś takiego stworzyć, w nawiązaniu do obecnych trendów (akwarele, brush lettering i złoto!) 

Wytyczne były dwie : 

  • kolorowo (nie monochromatycznie) 
  • z polskimi świętami 

Zadanie było trudne – ponieważ ja bardzo lubię minimalizm, bardzo długo szukałam elementów które mogłyby zadowolić moją przyjaciółkę i aby działo było zgodne z moim poczuciem estetyki. Chyba mi się udało ponieważ zamawiająca była zadowolona, jak Wy oceniacie ten kalendarz? 


Do stworzenia tego kalendarza użyłam darmowych dodatków z tej strony i tej strony. 

Dzisiaj przekazuję Wam ten kalendarz do własnego wydruku. Nie ma on żadnych znaczników mojego bloga. Wiem że każdy powinien swoje dzieła oznaczać w jakiś sposób, nie mniej jednak kalendarz ma cieszyć więc chciałabym aby ładnie komponował się w waszych mieszkaniach i na waszych biurkach.  

Kalendarz jest zaprojektowany na format A4 lecz spokojnie można go sobie wydrukować w mniejszym formacie. 

[pb_button src="http://www.poprawna-optymistka.pl/wp-content/uploads/2017/01/Kalendarz2017-viol.pdf" style="2"]KALENDARZ 2017[/pb_button]

Bardzo proszę Was jedynie o dobre słowo pod tym postem abym wiedziała czy taki styl i takie „freebiesy” Wam się podobają.  Będzie mi również miło jeśli udostępnicie ten post – aby jak najwięcej osób mogło się cieszyć kalendarzem.  Proszę tylko abyście nie sprzedawali tego kalendarza. Jest on darmowy dla wszystkich! 

W poniedziałek pojawi się kolejny post, tym razem o mojej przygodzie z Project Life, a historia z tym gatunkiem była dla mnie bardzo burzliwa.