Dzisiaj będzie bardzo krótko. Jakiś czas temu moja bardzo bliska przyjaciółka, poszukiwała kalendarz idealny, po długich poszukiwaniach niestety nie znalazła nic co sprostałoby jej wymaganiom. Pomyślałam że spełnię jej marzenie i stworzyłam taki jaki sobie wymarzyła. 

Swój pierwszy kalendarz do druku stworzyłam w zeszłym roku, gdy dziś na niego patrzę to widzę jak zmieniła się moja estetyka. Jak zmienił się mój gust. W tym roku również zamierzałam coś takiego stworzyć, w nawiązaniu do obecnych trendów (akwarele, brush lettering i złoto!) 

Wytyczne były dwie : 

  • kolorowo (nie monochromatycznie) 
  • z polskimi świętami 

Zadanie było trudne – ponieważ ja bardzo lubię minimalizm, bardzo długo szukałam elementów które mogłyby zadowolić moją przyjaciółkę i aby działo było zgodne z moim poczuciem estetyki. Chyba mi się udało ponieważ zamawiająca była zadowolona, jak Wy oceniacie ten kalendarz? 


Do stworzenia tego kalendarza użyłam darmowych dodatków z tej strony i tej strony. 

Dzisiaj przekazuję Wam ten kalendarz do własnego wydruku. Nie ma on żadnych znaczników mojego bloga. Wiem że każdy powinien swoje dzieła oznaczać w jakiś sposób, nie mniej jednak kalendarz ma cieszyć więc chciałabym aby ładnie komponował się w waszych mieszkaniach i na waszych biurkach.  

Kalendarz jest zaprojektowany na format A4 lecz spokojnie można go sobie wydrukować w mniejszym formacie. 

[pb_button src="http://www.poprawna-optymistka.pl/wp-content/uploads/2017/01/Kalendarz2017-viol.pdf" style="2"]KALENDARZ 2017[/pb_button]

Bardzo proszę Was jedynie o dobre słowo pod tym postem abym wiedziała czy taki styl i takie „freebiesy” Wam się podobają.  Będzie mi również miło jeśli udostępnicie ten post – aby jak najwięcej osób mogło się cieszyć kalendarzem.  Proszę tylko abyście nie sprzedawali tego kalendarza. Jest on darmowy dla wszystkich! 

W poniedziałek pojawi się kolejny post, tym razem o mojej przygodzie z Project Life, a historia z tym gatunkiem była dla mnie bardzo burzliwa.