O   śmieszących mnie kanałach już było, teraz pora na coś wartościowego 🙂

Wartościowe kanały na Youtube – moja lista

 

Jakbyniepaczeć

Moi ulubieńcy czyli Kaja i Janusz i to co mają do powiedzenia o serialach. Jeśli mnie znacie to wiecie że seriale uwielbiam od dawna i nie zamierzam przestać. Jednak to dzięki duetowi z Jakbyniepaczeć wreszcie wiem o serialach to co wiedzieć o nich powinnam. Gdyby nie oni nigdy nie zobaczyłabym wielu ciekawych lub zaskakująco dobrych produkcji. Doceniam ich pracę i wiem że dzięki nim nic mnie nie ominie. Pozycja obowiązkowa dla każdego serialomaniaka!

Na Gałęzi

O filmach nieco inaczej. Marcin opowiada o filmach od strony wizualnej, często rozkłada filmy na części pierwsze. Nie znajdziecie tutaj żadnych typowych recenzji i polecajek filmowych. Za to znajdziecie masę interesujących faktów i informacji o tym jak powstają filmy. Prawdziwa gratka dla tych co uwielbiają dobrze stworzone filmy.

Sfilmowani

O filmach bardziej tradycyjnie 🙂 Czyli recenzje, ale za to jakie! Agnieszka i Dawid tworzą wspaniały duet, z tego co mi wiadomo skończyli którąś ze szkół filmowych, więc o filmach wiedzą troszkę więcej niż przeciętny śmiertelnik taki jak ja. Jednak mimo wszystko kojarzę ich z parą dobrych znajomych którzy za pomocą YouTuba polecają na co iść do kina, a czego się strzec jak ognia. Nie będę ukrywać że najbardziej podobają mi się te o „paździerzach” – lecz nie chodzi tutaj o hejt , o nie! Oni nie hejtują, oni dają do zrozumienia jakie błędy popełniono w filmach- i to jest fajne! Recenzje filmów dobrych również z całego serducha cenię, często pokazują produkcje które dostępne są jedynie w filmach studyjnych lub takie które nie są specjalnie reklamowane i mogłyby przejść nam koło nosa. Podsumowując : są to ludzie z którymi zdaniem się liczę. Polecam!

Mario Budowlaniec

Robię remont, już od pół roku. To jest kanał który odkryłam i który szczerze polecam wszystkim którzy zamierzają coś samodzielnie zmienić w swoim domu lub ogrodzie 🙂 I tyle 😀

Polskie drogi

„Ku przestrodze…”. Czasem można się nieźle zdziwić co kierowcy potrafią wyczyniać na drogach. Jeśli znacie kogoś (lub samym czasem się wam zdarza) kto przekracza prędkość i jeździ brawurowo – pokażcie mu ten kanał, z pewnością dwa razy się zastanowi zanim znów zrobi coś głupiego. Kanał ten polecam również osobom które są przed egzaminem na Prawko, można świetnie wyostrzyć sobie wzrok próbując zgadywać kto zawinił w danej sytuacji.

To były moje wartościowe kanały na Youtube, zachęcam również Ciebie abyś podzielił/a się które kanały są na Twojej liście wartościowych ? Koniecznie napisz to w komentarzu bądź daj link to swojej notki blogowej gdzie piszesz o tym! 😀 stwórzmy jedną wielką wartościową listę YouTubową 😀

[pb_divider line_style=”double” line_color=”E15274″][/pb_divider]

Poprzednie wpisy z serii:
>Kanały na YouTube które faktycznie mnie śmieszą <