fbpx

Warsztaty Brush letteringu

Od trzech lat, jeżdżę po różnych miastach Polski, prowadząc warsztaty
z Brush letteringu dla początkujących.

To czego sama uczyłam się przed pół roku, uczestnicy moich warsztatów, uczą się w 3 h!

poprawna-optymistka-bg-3

Zbliżające się warsztaty

Jak to możliwe?

Pół roku zajęło mi opanowanie Brush pena do takiego stopnia, by swobodnie się nim posługiwać. By była gruba i cienka linia. To sporo czasu prawda? Szczególnie, że nie mówimy tutaj o wyćwiczeniu własnego stylu czy wariacji na temat, tylko obsługi narzędzia.

Nie da się ukryć, że mamy dużo przyzwyczajeń związanych z pisaniem. Często, nie zdajemy sobie z nich po prostu sprawy, a to jak piszemy na co dzień, nijak ma się do brush letteringu (no może tyle że są literki :D).

Dlatego, warto wybrać się na warsztaty  Brush lettering`u i ominąć tą drogę dochodzenia do wszystkiego samemu. Nauczyć się obsługiwać narzędzie i spokojnie poświęcić te pól roku na wyrobienie nawyków i znalezienie własnego stylu.

kurs7

na temat warsztatów

“Warsztaty z Wiolą były dla mnie sporym wyzwaniem. Chociaż interesuję się Bullet Journalingiem i właśnie pięknym pisaniem, kaligrafią, to jednak sama nie brałam się za to, bo myślałam, że to nie dla mnie i że będzie to zbyt trudne do opanowania. Ale jak wiadomo – dobry nauczyciel może sprawić cuda Wiola pokazała sposoby i triki w brush letteringu, na które sama bym nie wpadła, nawet oglądając internetowe tutoriale. Zakochałam się w tej technice i korzystam z niej na co dzień, nie jest co prawda idealnie, ale ciągle się uczę. Warsztaty polecam każdemu, nawet jeśli jest zupełnie początkujący, bo warto, bo to naprawdę profesjonalne przygotowane i prowadzone zajęcia!”

– Karolina Lasota (zycieproste.wordpress.com)

“Genialne warsztaty – mnóswo wiedzy, cennych wskazówek, indywidualne podejście, a to wszystko opakowane w miłą atmosferę i mnóstwo śmiechu. Sama prawdopodobnie nigdy bym się tego nie nauczyła, a okazuje się, że to wcale nie takie trudne, jeśli się otrzyma fachowe wsparcie. Pod koniec warsztatu byłam szczerze zszokowana faktem, że po niespełna 3 godzinach jestem w stanie sama stworzyć takie napisy (jeszcze nieporadne i koślawe, ale jednak całkiem własne).”

– Barbara Wypych (handmade-by-sol.blogspot.com)

“Piszę do Ciebie ponieważ chciałabym podzielić się opinią na temat Twojego cudnego kursu. Zaraz gdy się do niego zabrałam i zaczełam część o brush penach, zwróciłam uwagę na to, że mimo nagrywania filmików do szerszej publiczności kierujesz treścią bezpośrednio do mnie, czyli np. musisz, nie zrażaj się, ćwicz itp choć na początku czułam się z tym dziwnie, może to normalne przy kursach, a ja się nie znam.. Whoo know. Następna rzecz to to, jak tłumaczysz, było to wszystko proste, zrozumiałe i przekazane w luźny sposób. Cieeńka i guuuuubra, w pewnym momencie sama zaczęłam powtarzać razem z Tobą. Fajnie też że filmiki były krótkie i naładowane konkretną treścią, pracowało mi się super! Chyba największą frajdę sprawił mi moduł 5 o ozdobnikach literek. Generalnie jestem zadowolona z tego, że zdecydowałam się na kupno kursu, dzięki niemu zdobyłam nowe hobby i coś co mnie wycisza i uspokaja oraz nową manie do brush penów, chce mieć jak najwięcej różnych i kolorowych! Dzięki kursowi zaczęłam robić kartki urodzinowe, chciałabym też pójść dalej i zacząć tworzyć coś na akwarelach. Także bardzo Ci dziękuję, za możliwość rozwoju mojej artystycznej duszy
Pozdrawiam i całuję,

Zadowolona kursanta Ada! “
IMAG6618-01

Czego nauczysz się na warsztatach?

  • Obsługa brush penów
  • Pisanie wszystkich literek alfabetu
  • Dodawanie ozdobników do wyrazów
  • Różnicowanie poziomów pisania

Pytania proszę kierować na

sklep@poprawna-optymistka.pl