Chcesz odkryć radość pisania pięknych literek i nauczyć się brush letteringu?

poprawna-optymistka-bg-4

Zbierasz się do nauki Brush letteringu ale jakoś nie potrafisz i nie wiesz jak zacząć? Na moim kursie "Brush lettering dla początkujących", trzymam Cię za rękę i przeprowadzam przez proces nauki każdej z liter. Cały kurs skonstruowany jest w taki sposób, że pod koniec jesteś pewna każdej kreski.

Co da Ci ten kurs?

P1170078

Opinie o kursie

Nigdy nie miałam do czynienia z brush letteringiem, więc to była dla mnie nauka od zera i też nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. Wiola bardzo dokładnie tłumaczyła każde zagadnienie. Nawet przez chwilę nie miałam żadnych wątpliwości jaki brush pen kupić na początek, jak go trzymać i jak prowadzić kreskę. Podobało mi się, że w kursie Wiola mówiła o najczęściej popełnianych błędach początkujących i dawała rady, jak się przed nimi ustrzec.
wiosna6 (2)

wiosna6
Nauczyłam się pisać tak jak zawsze marzyłam. Litery nagle nie są jak na recepcie, tylko takie piękne wyraźne. Ciągle się uczę, cały czas ćwiczę, ale kocham to! Jeśli się wahasz, to wiedz że tak prosto i tak świetnie wytłumaczonych podstaw, nie znajdziesz nigdzie Wiedza w pigułce siadasz włączasz filmik i relaksujesz się. Dla mnie to trochę taka forma medytacji. A przy okazji mam mega satysfakcje, że uczę się czegoś nowego. Polecam!

Jestem zadowolona z tego, że zdecydowałam się na kupno kursu, dzięki niemu zdobyłam nowe hobby i coś co mnie wycisza i uspokaja oraz nową manie do brush penów, chce mieć jak najwięcej różnych i kolorowych! Dzięki kursowi zaczęłam robić kartki urodzinowe, chciałabym też pójść dalej i zacząć tworzyć coś na akwarelach. Bardzo Ci dziękuję, za możliwość rozwoju mojej artystycznej duszy
wiosna6 (3)

Co zawiera kurs?

Kurs składa się z 33 kilku minutowych wideo oraz ponad 80 stron kart ćwiczeń. Filmy są krótkie ale bardzo treściwe, nie znajdziesz tutaj żadnego lania wody. Nawet jeśli jesteś zabiegana, dasz radę przejść kurs.

Oszczędzisz czas, potrzebny na samodzielną naukę i poszukiwanie informacji. Dostaniesz wszystko czego potrzebujesz, by nauczyć się brush letteringu.

Kurs w liczbach

1 +
Kart ĆWICZEŃ

Nie ważne, czy masz w swoim domu brush pen o małej końcówce czy dużej, Karty ćwiczeń są w dwóch wersjach tak, aby każdy mógł zacząć ćwiczyć z tym co aktualnie ma.

1
FILMY INSTRUKTAŻOWE

Szczegółowe, konkretne filmy, dzięki którym dowiesz się, jak poprawnie narysować każdą literę. Dość popełniania błędów, o których nie miałaś pojęcia.

Kim ja w ogóle jestem?

Nazywam się Wioletta Guzy i od 4 lat jeżdżę po Polsce ucząc Brush letteringu. Ponad 150 osób już wzięło udział w moich warsztatach i nauczyło się tej wyjątkowej kaligrafii.

Prowadzę brush letteringowe warsztaty, napisałam kilka e-booków, kart ćwiczeń i stworzyłam ten kurs online. Projektuję również moje fizyczne produkty do nauki. Sama gdy to czytam, ledwo dowierzam w jakim kierunku to wszystko poszło. Jednak nie piszę do Ciebie, żeby się pochwalić, ale żeby opowiedzieć Ci pokrótce moją historię.

Jestem osobą leworęczną, której od dziecka wmawiano, że nie może kaligrafować.

Gdy 4 lata temu, dowiedziałam się o istnieniu markerów, dzięki którym można uzyskać efekty kaligraficzne, to nie zastanawiałam się długo! Nauczona od dziecka, że nie mogę pisać piórem, gdy tylko dowiedziałam się o istnieniu alternatywy, zaczęłam zgłębiać temat. Minęło pół roku, nim opanowałam samo używanie brush penów (nauka literek zajęła mi kolejny rok).

Stworzyłam ten kurs, żebyś Ty nie musiała uczyć się przez półtorej roku czegoś, co można zrobić w jeden miesiąc.

poprawna-optymistka-bg-3

Wybierz swoją wersję kursu

Wybierz opcję z brush penem i notesem (limitowana liczba zestawów) lub – jeśli masz już w domu brush pen – bez. 

Kurs online

199
 • 33 filmy
 • 80+ kart ćwiczeń
 • nieograniczony dostęp do platformy kursowej
 • faktura VAT
 • dostęp do facebookowej grupy wsparcia
 • dożywotnia zniżka na zakupy w moim sklepie

Kurs + materiały

243
222
 • 33 filmy
 • 80+ kart ćwiczeń
 • nieograniczony dostęp do platformy kursowej
 • faktura VAT
 • dostęp do facebookowej grupy wsparcia
 • dożywotnia zniżka na zakupy w moim sklepie
 • brush pen pentel touch
 • 50 kartkowy notes w linie do ćwiczeń
 • darmowa wysyłka kurierem

Masz pytania? Napisz do mnie:

sklep@poprawna-optymistka.pl