Nie wiedziałam czego się spodziewać po tym wydarzeniu. Byłam w tym roku pierwszy raz na konferencji blogerów i ogromnie cieszy mnie że rozdziewiczyła mnie w ten sposób BloSilesia 2018

Troszkę się pospieszyłam…

Byłam tak podjarana tym wydarzeniem, że nie potrafiłam spać w nocy poprzedzającej. Gdy tylko wstałam z łóżka, tak szybko wszystko ogarnęłam ( w tym siebie), że byłam na miejscu godzinę przed czasem! Bardzo bałam się znalezienia miejsca parkingowego w Katowicach, dlatego dzięki temu że byłam znacznie szybciej, udało mi się zaparkować przed samym wejściem! Ha! 😀 Nie jestem typem człowieka który parkuje przed wejściem do Biedronki, ale tutaj uznałam to za miejsce dla Vipów 😀 (tak, były tam namalowane linie do parkowania, nie była to samowola parkingowa).

Jako że udało mi się szybko zaparkować, zdążyłam zjeść śniadanie, wybrać świetne miejsca do siedzenia dla siebie i dla Kinki, to jeszcze udało mi się zrobić kilka zdjęć które możecie tutaj oglądać. Nie zrobiłabym ich w trakcie imprezy, ponieważ :

  1. Wstydziłabym się wyciągać aparat
  2. Zapomniałabym
  3. Nie wiedziałabym co z tym aparatem zrobić, wszędzie tyle ludzi!

Tak więc, można powiedzieć że fakt przybycia przed czasem, dał mi szansę pofocenia bez stresu.

BloSilesia 2018

Cóż to była za konferencja! Nie tylko poznałam wiele wspaniałych blogerów ale i dowiedziałam się kilku przydatnych rzeczy. Dostałam też powera twórczego, którego mam nadzieję w najbliższych tygodniach tutaj zobaczycie. Prelegenci przeszli samych siebie, z każdego występu mogłam wyciągnąć dla siebie pigułkę wiedzy i motywacji do działania. Odbyła się też dyskusja na której został poruszany temat Małych influencerów, takich jak ja 🙂 Co również dodało mi skrzydeł ponieważ do tej pory myślałam że mój blog i ja to takie nic, i w ogóle to po co na takie konferencje jeździć skoro nikt mnie nie zna itd…

Ogromnie się cieszę że byłam na BloSilesi 2018 i że dała mi tyle motywacji! Uważam ze każdy bloger, nawet początkujący, powinien wybierać się od czasu do czasu na takie konferencje. Uważam też że BloSilesia powinna być częściej niż raz w roku! 😀 Z pewnością będę starała się jeździć na blokawy organizowane w Katowicach. Ten energii nie można porównać do niczego innego.

No to teraz.. SeeBlogers? 😀 Łódź w sumie nie tak daleko 😉

Byłaś na Blosilesi 2018? A może byłaś na takiej konferencji w innym miejscu w Polsce i możesz mi polecić? 😀