fbpx

Od samego początku wiedziałam, że bez stresu się nie obejdzie. Jednak mimo wszystko, postanowiłam zawalczyć o swoje marzenia i poprowadzić warsztaty na Śląskim Zlocie Scrapbookingowym. Brush lettering dla początkujących, to moje pierwsze autorskie warsztaty. Jak mi poszło?

Przygotowania do warsztatów

Przygotowując się do prowadzenia warsztatów, przez ok. 2 miesiące siedziałam i spisywałam wszystkie ważne elementy. Udało mi się opracować plan warsztatów, które w 2 godziny pozwalają na uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji oraz nauki posługiwania się brush penem. Brush lettering dla początkujących to nauka od podstaw, dla osób które nigdy nie miały brush pena w dłoni lub miały, ale nie potrafią się nim posługiwać.

brush lettering dla początkujących

Pierwsze mini warsztaty prowadziłam w Gadziokarni w Żorach, było wtedy 7 osób i było naprawdę fantastycznie. W Gadziokarni jakoś zawsze czuję się jak u siebie w domu. Drugie warsztaty były już sporo większe i odbywały się na ogromnej imprezie, przez co stres był milion razy większy. Wszak, Katowice to jedno z większym miast w polsce. Przybyło 17 osób i chyba było widać że się stresowałam 😀

Najcichsze warsztaty na jakich byłam

Serio! Były momenty w których było tak cicho, że było słychać wszystko co działo się za ścianą. Ale to dobrze! Uczestniczki tak skupiały się na pisaniu (rysowaniu) liter, że nie było czasu na pogaduszki. Czasem przerywałam tą ciszę, jakimś sucharem. Teraz myślę, że nie potrzebnie przeszkadzałam 😀

Każda uczestniczka mogła liczyć na moją pomoc. Do każdej podeszłam i pokazałam jak prawidłowo trzymać brush pen oraz jak go naciskać. Nie odpuszczałam, nawet jeśli kogoś trzeba było upominać milion razy. Od tego tam byłam, abyście ćwicząc w domu, wiedziały jak poprawnie używać tego narzędzia.

Mimo, że każda z dziewczyn zaczynała, to poziom był bardzo zróżnicowany. Jedni łapali szybciej, inni wolniej. Ale gwarantuję Wam, każda z Was będzie pisać pięknie! Kluczem do sukcesu w Brush letteringu jest systematyczne ćwiczenie.

Mam ogromną nadzieję, że uczestniczki warsztatów są zadowolone i że będą ćwiczyć!

Zapraszam do mojego sklepu