Gubiąc się we własnym życiu zaczęłam rozmyślać o prostych rzeczach które sprawiają mi radość. Po nie długiej chwili doszłam do uświadamiającej myśli że to co najbardziej lubię robić to pomagać i wspierać innych, na swój dziwny sposób. Później zaczęłam rozmyślać w czym tak naprawdę jestem dobra. A przecież jestem dobra w byciu sobą, a nawet najlepsza!

Macie czasem tak że kładziecie się spać, oczyszczacie umysł ze śmieci dnia przebytego i nagle do głowy przychodzą najfajniejsze i najtrafniejsze pomysły? Ja tak mam i wcale nie rzadko. Gdy wieczorem myślałam o tym w czym naprawdę jestem dobra, do głowy przychodziły mi tylko rzeczy w których jestem nie idealna. Rozpatrywałam wszystko pod względem pracy i zamiłowań. Dopiero po położeniu się i oczyszczeniu mózgu przyszła do mnie myśl. Często czuję się inna, jakbym żyła w innej rzeczywistości niż reszta ludzi. Zadałam sobie proste pytanie: dlaczego tak jest? Dlaczego jestem taka inna? Z szybkością błyskawicy dotarła do mnie odpowiedź: Moje podejście do życia!

To prawda, z wrażenia nie potrafiłam zasnąć i rozpisywałam tematy na które mogę ludziom mówić /pisać/opowiadać. I tak w środku nocy zrodził się pomysł na ten oto blog. Ci którzy mnie znają, wiedzą że nie jest to mój pierwszy blog. Bardzo długo (5-6 lat) prowadziłam bloga związanego z rękodziełem. Przenosiłam go kilka razy w celach poszukiwawczych. Poszukiwałam długo bo prawie 2 lata – zaczęłam kręcić filmy na yt, potem przeniosłam bloga na wordpress, następnie zmieniłam nazwę… sporo się działo krótko mówiąc. Szukałam tak aż doszłam do momentu w którym nie miałam ochoty nic pisać, nic publikować. W końcu dorosłam do momentu : Kończ waść, wstydu oszczędź! 

Tak więc, jestem teraz tutaj. I czuję głęboko w moim entuzjastycznie nastawionym serduchu że jest to przystanek na przynajmniej kilka – kilkanaście lat ( o ile nie będzie apokalipsy zombie albo innego worms armagedonu ? ). Co będzie można tutaj znaleźć? Wszystko co dotyczy mnie! Czyli : historie, życiowe przemyślenia, dawkę pozytywnych emocji, kreatywne artykuły, może i troszkę o książkach, mieszkaniu oraz kosmetykach.  Reasumując: wszystko co w danym momencie będzie dla mnie ważne i czym będę się chciała z Wami podzielić. 

Cieszę się ogromnie że dotarłeś do tego momentu, bo troszku się rozpisałam na ten początek.  W podziękowaniu za wytrwałość wklejam randomowe zdjęcie słodkiego króliczka ! 

To jak? Zostaniecie na dłużej? ?