Nowy rok, nowe możliwości i nowa motywacja. Nowy rok lepsza ja !  Zapraszam na wpis w którym podsumuję nieco zeszły rok i opowiem nieco o moich tegorocznych planach 🙂

2017 był burzliwy

Dla mnie poprzedni rok był bardzo burzliwy. Przez 9 miesięcy remontowaliśmy nasze nowe mieszkanko i całe dnie spędzaliśmy na remoncie, planach i projektowaniu. Nie ma się co czarować, takie remonty pochłaniają większość energii i czasu. Rok temu postanowiłam również otworzyć ten blog i pisać na nim swoje przemyślenia dotyczące życia i kreatywności. Zaczęłam interesować się brushletteringiem i postanowiłam rozwijać się artystycznie. Rozwijałam mój ulubiony jeżyk obcy – angielski i „wzięłam się za siebie” pod względem fizycznym i zdrowotnym.

Jednak mimo tak wielu doświadczeń i sukcesów prywatnych w mojej głowie siedzi tylko jedno wydarzenia, śmierć mojego długoletniego towarzysza – Kasztanka. Było to dla mnie wstrząsające przeżycie o którym z pewnością Wam napiszę, jednak jeszcze nie jestem na to gotowa.

Z całych sił starałam się rozwijać, odbyłam wiele kursów:

Jestem szczęśliwa że mogłam w tych wspaniałych kursach brać udział bo one naprawdę wiele mi dały i z szczerym sercem mogę Ci je polecić. Jeszcze nie raz będę do nich zaglądać i korzystać z ich nauk.

W 2017 również powstał na moim blogu pierwszy kurs online oraz pierwsze wiosenne wyzwanie 🙂

Nowy rok nowa ja?

Pod koniec 2017 zaczęłam się poważnie zastanawiać dlaczego tak wiele osób używa tego sformułowania. Dlaczego tak bardzo chcą być „nowi”? Przecież ja nie chcę się zmieniać, nie chcę być NOWA ja chcę być po prostu LEPSZA! I właśnie tak powstało moje tegoroczne motto : Nowy rok Lepsza Ja !

Idealnie pasuje to do moich postanowień które są naprawdę czysto rozwojowe 🙂 A co takiego chcę robić w tym roku?

Przede wszystkim rozwijać i promować tego bloga, uwielbiam ot moje miejsce w sieci i chciałabym aby sprawiało ono radość jak największej ilości osób. Drugą najważniejszą sprawą jest mój rozwój w różnych dziedzinach:

  • nauka malowania akwarelą
  • nauka rysowania kwiatów
  • rozwój brushletteringu i kaligrafii
  • prowadzenie bullet journala
  • kontynuowanie prowadzenia albumu Project Life
  • rozwijanie kont w social media : facebook i instagram

To tylko najważniejsze ale myślę że w ciągu roku wpadnie mi do głowy jeszcze wiele innych pomysłów 🙂

Jeśli jest coś o czym chciałabyś abym poruszyła na tym blogu, coś co Cię nurtuje albo coś czego chciałabyś się nauczyć ale nie wiesz od czego zacząć? Daj znać w komentarzu! Daj też znać czy hasło : Nowy rok lepsza ja – jest dla Ciebie trafione?

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!