fbpx

Uwielbiam wyzwania instagramowe! Tym bardziej gdy prowadzi je ktoś z polski – nie mogę się oprzeć. Zapraszam na podsumowanie wyzwania Atogrzywa – Project Plant.

Project Plant

Jak już kiedyś wspominałam, rysowanie i malowanie nie jest moją najmocniejszą stroną, jednak bardzo chciałabym to zmienić, dlatego też biorę udział w różnego rodzaju wyzwaniach. Było już o ICANDRAW52, teraz pora na Project Plant. Nie wiem czy zauważyliście ale w ostatnim czasie zielone piękne rośliny doniczkowe podbijają świat! Są na bluzkach, spodniach, torbach, obrusach, zasłonkach a nawet na tapetach czy poszewkach. Mnie również ten trend nie ominął i już zaczęłam kolekcjonować sukulenty do mojego nowego domku 🙂 Project Plant bardzo się z tym tematem wiąże ponieważ polega na malowaniu, codziennie innej zielonej (lub nie, ale tych jest zdecydowanie najwięcej) roślinki. Są to zarówno nasze rodzime „chwasty” jak i te bardziej egzotyczne doniczkowe piękności. Co najfajniejsze, wyzwanie można interpetować dwojako: albo rysować roślinę albo kaligrafując jej nazwę (polską lub łacińską), ja oczywiście wybrałam obje opcje z racji że uczę się obu technik. Łacińskie nazwy dają w kość 😀

project plant

Udane wyzwanie

Fantastyczne w tym wyzwaniu było nie tylko to że temat był bardzo pociągający ale i uczestnicy! Szczerze polecam Wam zajrzeć na instagramie w hashtag: #project_plant. Jestem pewna że znajdziecie tam wiele perełek i nowych wspaniałych instagramowych kont. Wyzwanie udało mi się ukończyć na czas – jupiii 😀 😀 😀  Jednak wyniki publikuję z lekkim opóźnieniem (takie tam życiowe zawijasy). Z dumą i lekkim przerażeniem przedstawiam Wam moje pokraczo-roślinki! Jeśli myślicie że znów przesadzam – naprawdę powinniście sprawdzić ten hashtag i zobaczyć te wszystkie cuda które dziewczyny potworzyły, a w szczególności Atogrzywa!

Jeśli mam być w pełni szczera to bardzo jestem dumna z kilku moich pozycji, jednak nie zdradzę Wam z których, może sami odgadniecie? 🙂 Może braliście udział w tym wyzwaniu? A może polecacie inne ciekawe wyzwania na maj? Ciągle szukam czegoś na ten miesiąc!