fbpx

Zadbaj o swój wygląd

Wczoraj zadbałaś o swoje wnętrze i umiejętność przeżywania drobnych przyjemności, dzisiaj z kolei zajmiemy się swoim ciałem. Wiosna to czas gdy odradza się nie tylko przyroda, my kobiety również odradzamy się w pewnym stopniu na nowo. Po zimie nasza skóra jest poszarzała i zniszczona (głównym czynnikiem jest tutaj nasze domowe ogrzewanie). Warto więc przygotować swoją skórę do wejścia w Wiosenne słoneczko. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu i pieniędzy, polecam wybrać się do kosmetyczki, nie koniecznie w trakcie trwania wyzwania. To naprawdę wspaniałe uczucie odświeżyć swoją cerę po zimie.

Natomiast dziś, zrób coś prostego ale efektownego! Co to może być? Możliwości jest naprawdę wiele!

  1. Zrób sobie peeling twarzy, maseczkę bądź i jedno i drugie (wtedy są najlepsze efekty)- to nie drogi zabieg który można zrobić w zaciszu własnego domu! W Rossmann`ie można zakupić maseczki i peelingi w malutkich saszetkach za dosłownie kilka złotych.
  2. Jeśli masz „po drodze” którąś z tych droższych drogerii – wejdź i zapytaj o produkt (krem, balsam) do swojej cery, nie kupuj tego produktu, po prostu zapytaj o próbkę tego produktu (przecież nie chcesz nic kupować w ciemno!), zabierz do domu i zrób sobie luksusową kurację 🙂 Oczywiście jeśli produkt spełni swoje oczekiwania, warto zastanowić się nad jego późniejszym zakupem. Nie mniej jednak w taki sposób możemy sobie pozwolić na odrobinę luksusu w dzisiejszym dniu.
  3. Jeśli nie masz dziś czasu na zakupy i nie masz żądnej maseczki/peelingu w domu, zachęcam do wykorzystania tego co już masz w swojej szafce 🙂 Może dostałaś kiedyś jakieś próbki kosmetyków? Albo masz takie których jeszcze nie otwarłaś? To dziś jest ten dzień! 🙂
  4. Żaden z powyższych punktów do Ciebie nie przemówił? 😀 nic straconego! Po tuszuj rzęsy, umaluj usta ulubioną szminką – zadanie wykonane!

Może masz jakiś swój sposób na obudzenie cery z zimowego snu? 🙂

Koniecznie napisz który punkt dzisiejszego programu wybrałaś, bądź opisz swój sposób !


Pamiętaj o tagu #PRZYGOTUJSIENAWIOSNE