fbpx

W te wakacje postanowiłam nauczyć się czegoś bardzo ważnego – doceniania codzienności. Uważam że ta umiejętność jest potrzebna każdemu, aby osiągnąć prawdziwe szczęście. Dlatego też postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu Magdy i Kasi (Antilight).

Wakacyjne wyzwanie fotograficzne

Wyzwanie ma na celu zmotywowanie ludzi do robienia zdjęć i ich wywoływania, a dla mnie dodatkowo – docenienie codzienności poprzez zdjęcia. Nie ma piękniejszej pamiątki niż wywołane zdjęcia!

Wyzwanie trwa 4 tygodnie i składa się z 4 zadań – na każdy tydzień. Jednak z tego co przeczytałam wyzwanie można zacząć w każdym momencie jego trwania.

 

Przedstawiam 8 zdjęć z mojej letniej soboty 🙂

Zdjęcie 1.
Poranek i pierwsze zdjęcie jeszcze w piżamie 🙂

Zdjęcie 2.
Dobre śniadanie to podstawa pozytywnego dnia 🙂 szczególnie jeśli chodzi o śniadania – doceniam nasze polskie cuda natury.

wakacyjne wyzwanie fotograficzne

Zdjęcie 3.
Uwielbiam malować akwarelami i od niedawna znów zaczęłam się uczyć za sprawą darmowej 2 miesięcznej subskrybcji na SkillShare 🙂

Zdjęcie 4.
W tygodniu przypadła mi również opieka nad naszymi kurkami – muszę Wam powiedzieć ze są to fascynujące zwierzęta, nawet próbowały ze mną coś pogadać, ale nie rozumiałam za bardzo 😀

Zdjęcie 5.
Jak na sobotni obiadek przystało – grillowaliśmy. Gdy w końcu, w przyszłości zostanę wegetarianką – to właśnie tego będzie mi brakować najbardziej, pieczonej kiełbaski!

Zdjęcie 6.
Na szczęście z grillowanych rzeczy uwielbiam również dobrze doprawione domowym sosem czosnkowym ziemniaki 😀

Zdjęcie 7.
Właśnie zdałam sobie sprawę że praktycznie całą sobotę spędziłam na podwórku! To fantastyczne, ponieważ uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu. Wieczorkiem do grilla nie mogło zabraknąć napoju bogów 😀

Zdjęcie 8.
A gdy się ściemniło troszeczkę, pobawiłam się w piromana pokazując mężowi jakie zabawy mieliśmy z bratem w dzieciństwie 😀 

I to by było na tyle, niby zwykły prosty dzień a ile zdjęć do pokazania światu 😀 Myślę że fotografowanie codzienności pomaga ludziom ją docenić. A jak wy uważacie? Czy zainteresowało Was to Wakacyjne wyzwanie?